Hokej v číslech: Predikce zápasů 16. a 45. kola Tipsport extraligy

Díky našemu modelu Game Score vám přinášíme kromě predikce celé sezony i predikce jednotlivých zápasů. Jaké tipy nabízíme (nejen) sázkařům před dnešním zápasy Tipsport extraligy?

Dnešní zápasy

Hned v pondělí nám Tipsport extraliga nabídne dva zápasy. Stejně jako v sobotu hostí Kladno Vítkovice, tentokrát v rámci dohrávky 16. kola. V sobotu se radovaly šťastnější Vítkovice, když domácí Rytíři neodehráli vůbec špatný zápas. I tak ale zapsali už 15. prohru v řadě. Přeruší dnes tuto sérii, nebo přijde prohra s pořadovým číslem 16?

Ve druhém duelu půjde do akce lídr tabulky z Pardubic. Dynamo se dnes představí v Plzni, když poslední měření sil před necelými dvěma týdny dopadlo v Pardubicích lépe pro domácí. Dynamo na Plzeň letos zatím vyzrálo ve všech třech případech a favoritem je i dnes.

Naše tipy

Na rozdíl od sobotního duely vidí sázkové kanceláře i náš model Game Score dnešní zápasy podobně, a my tak nenabízíme žádný tip.

Poznámka: Čísla v závorce za jménem týmu jsou vypsané kurzy sázkové kanceláře Tipsport na výhru daného týmu do rozhodnutí, pokud není řečeno jinak.

O modelu Game Score

Jak funguje model Game Score, si můžete přečíst zde. Před minulou sezonou doznal náš model několika změn, o kterých se můžete více dozvědět v tomto článku. Jak z něho vychází samotné predikce je pak podrobněji popsáno tady. Přehled kompletních predikcí před startem této sezony pak naleznete zde.

V predikcích jednotlivých zápasů hraje hlavní roli aktuální soupiska týmu, která počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Faktorem je i domácí prostředí, když během posledních tří sezon vyhrály domácí celky více než 57 % zápasů.

Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 50 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci. V minulé sezoně náš model správně určil vítěze utkání v 62 % případů.

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz